3 masker som fyller huden med fukt.

Foto: Sisley


Sisley Express Flower Gel

Sisleys berømte gelémaske er en skikkelig tørsteslukker for tørr hud. Når du har fordelt denne i ansiktet kjenner du øyeblikkelig hvordan den fyller huden med fukt. Etter bare 3 minutter er huden plump, og føles mye mer komfortabel. Denne kan du løse inn hver gang du føler behov for det. Express flower gel skal ikke vaskes av, og er super som underlag for makeup.



The Organic Pharmacy Hyaluronic Acid Corrective Mask

Denne økologiske masken fukter og glatter ut huden med hyaluronsyre og grapefruktolje. Legg den i et tykt lag og la den sitte på i 15 minutter før du fjerner den med lunkent vann. Kan kombineres med Hyaluronic acid serum fra samme merke for optimale resultater.



Sisley Velvet Sleeping Mask with Saffron Flowers 

Få skjønnhetssøvnen med den beroligende Velvet Sleeping Mask. Kremmasken gir masse fukt, og er intenst pleiende med blant annet safranblomst, shea og vitamin B5. Legg den på før du skal legge deg, så sørger den for at du våkner opp med myk og gjennomfuktet hud.
Den kan også brukes som en SOS-maske: Legg et litt tykt lag og la det trekke inn de neste 10 minuttene før du tørker bort eventuelle rester med en kleenex.


Skriv melding

Abonner Til toppen