Sommerglød trenger ikke å komme fra timer i solen. Line pakker toalettvesken med produkter som gir en lun brunfarge på juksemåten, ekstra fukt under solkremen og pleie til hår som møter sol og bad. Lett, praktisk og med akkurat den følelsen av ferie på huden.
Glød uten å jage solen

Line er ikke den som jakter solen. Hun har ikke tålmodighet til å sole seg, legger seg helst i skyggen – og blir ikke særlig brun uansett. Da er Rudolph Care A Hint Of Summer et fint lite jukseprodukt å ha med. Noen dråper kan blandes i ansiktskremen, og den kan også brukes i body lotion, for en brunere farge uten at du trenger å ligge lenge i solen.

Rudolph Care
Rudolph Care Açai Body Lotion 100ml
335 krUtsolgt akkurat nå — sett deg på venteliste, så sier vi ifra
Sett meg på ventelisteTil kroppen pakker hun Rudolph Care Açai Body Lotion. Den har de fett- og næringsstoffene huden trenger, men trekker samtidig godt inn igjen. Det gjør den enkel å bruke når huden trenger pleie, uten at det føles tungt på varme sommerdager.
Fukt og frisk farge til ansiktet

Til ansiktet velger hun Le Rub Sunset Serum. Det legges under solkremen for å gi ekstra fuktighet og beskyttelse i form av antioksidanter. På huden føles det avkjølende, og gir en liten oppkvikkende effekt når varmen ligger tett.
Hvis man skulle ha tatt med seg ett sminkeprodukt på en øde øy, så blir det blush.

Derfor får også Westman Atelier Baby Cheeks Blush Stick – Chouchette plass i toalettvesken. Blush er det ene sminkeproduktet Line ikke vil være uten på ferie. Det gir ansiktet liv når resten av rutinen gjerne er enkel.
Duft og hårpleie til varme dager

Årets sommerduft for Line er Matiere Premiere Santal Austral Eau De Parfum. Den har en varm, kremet og litt sensuell duft med australsk sandeltre. En duft som passer godt når kvelden er lun, huden er salt og tempoet har roet seg.

Håret huskes også. Når man er mye i solen og bader mye, kan håret bli tørt og sprøtt. Derfor pakker hun Oribe Gold Lust Transformative Masque, en fuktighetsmaske som får håret til å kjennes levende igjen. Mykheten kommer tilbake, glansen kommer tilbake, og den har også UV-proteksjon.


