Rensing er den viktigste delen av å opprettholde og oppnå vakker hud. Uten å rense huden vil kremer og spesielle behandlinger ikke penetrere ordentlig og døde hudceller fjernes ikke.
Her er ansiktsrensenelitt utenom det vanlige og som kundene våre elsker.
Omorovicza Hydra Melting Cleanser, er en ansiktsrens som lett fjerner all makeup og urenheter uten å fjerne de naturlige fettstoffene i huden vår. Den gele aktige konsistensen smelter inn som en olje og masseres inn i huden. Forvandles til en melkeaktig emulsjon når den skylles av med vann.
The Organic Pharmacy Carrot Butter Cleanser, er er en balm som smelter ved kontakt med huden. Fjerner skånsomt all makeup inkludert øyemakeup. Ringblomst og gulrot styrker huden som antioksidanter. Rosmarin er antibakterielt og lavendel roer ned huden. Fjerner skånsomt all makeup inkludert øyemakeup.
Giorgio Armani Beauty Gel-in- oil Cleanser, er en silkeaktig oljerens som fjerner alle urenheter og makup, selv den vannfaste. Huden blir umiddelbar klar og ren uten å tørke ut, og vil gjenopprette sin naturlige balanse og føles nydelig.
Juice Beauty Exfoliating Cleanser, Denne såpefrie rensen er blandet med sertifiserte økologiske antioksidantrike grønne druer og ananas juicer, lindrende aloe vera, næringsrik druekjerneolje og oppløslige jojoba perler som mildt renser og eksfolierer, fjerner matt og glansløs hud til fordel for en klar og jevnere hudfarge.
Amazing Space Soft Blossom Facial Cleanser, Mild og fløyelsmyk rensemelk med pleiende Inca olje ekstrakt. Virker pleiende og forfiner hudens porer. Eksotisk duft fra ylang ylang og egte lavendel med antiseptisk virkning. Fjerner effektivt forurensning, støv og make-up med hjelp fra bambus ekstrakt.
Rudolph Care Acai Cleansing Foam, renser selv den sarteste ansiktshud uten at huden virker tørr og stram. Fløyelsmykt skum som tilfører både fukt og pleie. Dette renseskummet er det beste vi noen gang har prøvd!
Omorovicza Thermal Cleansing Balm, er en unik naturlig sort rens som glir lett på huden og fjerner all sminke og urenheter, uten å fjerne den naturlige fuktigheten og etterlater huden strålende, myk og silkeaktig.
Omorovicza Cleansing Foam, er en renseskum med duft av appelsinblomst som er en fornøyelse å bruke morgen og kveld; den fjerner sminke og urenheter uten å fjerne den naturlige fuktigheten i huden ettersom den ikke inneholder skadelige sulfater.








![s1423953-main-zoom[1] - Gimle Parfymeris blogg s1423953-main-zoom[1]](http://www.gimle-parfymeri.no/wp-content/uploads/2016/03/s1423953-main-zoom11-1024x1024.jpg)


