Få fantastisk kroppspeeling i gave ved kjøp av Sisley

(Tomt for gaver) Sommerkampanje med Sisley ☀️
Er du klar for ferie og solfylte dager? Nå har du den perfekte anledningen til å gjøre huden ferieklar – og samtidig sikre deg en luksuriøs gave fra Sisley!

Ved kjøp av 2 hudpleieprodukter fra Sisley får du vår favorittskrubb, Energizing Foaming Exfoliant for Body, med på kjøpet. (Verdi kr 1495)
Gjelder i butikk og på nett, så lenge lageret rekker.

Sommerens must
I sommervarmen er det ekstra viktig å ta vare på huden – og det starter med en god eksfoliering. Regelmessig bruk av kroppsskrubb gir en glattere og mykere hud, motvirker nupper og inngrodde hår, og bidrar til en jevnere og finere brunfarge.

Energizing Foaming Exfoliant for Body er en mild, men effektiv skrubb med mikroperler, planteekstrakter og essensielle oljer. Den fjerner døde hudceller og solkremrester, samtidig som den stimulerer blodsirkulasjonen og etterlater huden silkemyk med en frisk duft av lavendel og rosmarin. En fryd å starte dagen med.

Gjør et smart sommerkjøp
Ansiktsmaske til flyreisen? Ny solkrem til strandbagen? Eller kanskje et fuktserum til huden etter lange dager i solen? Nå er det perfekt timing å handle inn – og få en gave du virkelig får bruk for.

Kampanjedetaljer
Gjelder ved kjøp av 2 hudpleie- eller kroppspleieprodukter fra Sisley (inkl. solpleie, masker, serum og kremer).
Renseprodukter, leppepleie, sminke, hårpleie og parfyme er ikke med.

Her kommer 3 sommertips fra oss, og vi gir deg gjerne personlige tips i butikken.

Sisley Super Soin Solaire Youth Protector Silky Sun Body Cream SPF30 

Sisley Express Flower Gel 

Sisley Super Soin Apres-Soleil – After Sun Care 

Oppdag hele vårt sortiment fra Sisley her.

Lyst på mer skjønnhetstips? Les om vår splitter nye parfyme, Vanille carbone fra Atelier Materi i dette innlegget og om våre beste aftersun tips i dette innlegget.

Skriv melding

Abonner Til toppen