Håndhygiene à la BYREDO

Hvem sa at håndvask måtte være kjedelig? BYREDO frister med lekre tuber og sine bestselgende dufter slik at hendene kan oppleve den luksusen de fortjener.
Hvis du peeler hendene jevnlig vil du få mye mer ut av håndkremen din. Håndskrubben fra Byredo er laget med en blanding av olje og salt, som etterlater hendene utrolig myke og glatte. Tørr hud og døde hudceller forsvinner slik at kremen trekker godt inn i huden.
Vi liker godt den som dufter av Vetyver; den er både varm og frisk med vetiver, pomelo, jasmin og cashmeran.
BYREDO Rinse-Free Hand Wash Vetyver
Antibacene fra Byredo er helt geniale å ha med seg i vesken (Og kommer i SÅ freshe tuber) De lukter godt, inneholder fuktgivende ingredienser, og renser skånsomt hendene uten bruk av vann. Hverdagsluksus!
Håndkremer:
Tilfør fukt og pleie gjennom dagen med en av disse nydelige håndkremene. De kommer i tre ulike utgaver og er parfymert med hver sin duft. De praktiske tubene er supre å ha med i lommen eller vesken.
BYREDO Hand Cream Rose of No Man’s Land Collector’s Edition
Rose of No Man´ s Land har en behagelig duft av rosa pepper, tyrkisk rose og hvit amber.
BYREDO Hand Cream Mojave Ghost Collector’s Edition
Mojave Ghost dufter fantastisk av magnolia, sedertre og amber.
BYREDO Hand Cream Bal d`Afrique Collector’s Edition
Frisker opp med bergamott, fiol, sedertre og vetiver.